LQH31MN470J03L
5S-LQH31MN470J03L
LQH31MN470J03L
FIXED IND 47UH 55MA 8 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):55mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:8 Ohm
Frequency - Self Resonant:40 @ 2.5MHz
Operating Temperature:10MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206 (3216 Metric),"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.079"" (2.00mm)"