LQH31MN220J03L
5S-LQH31MN220J03L
LQH31MN220J03L
FIXED IND 22UH 85MA 3.1 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):85mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:4.03 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 2.5MHz
Operating Temperature:14MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206,"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.079"" (2.00mm)"