LQH31MN1R5J03L
5S-LQH31MN1R5J03L
LQH31MN1R5J03L
FIXED IND 1.5UH 155MA 1 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):155mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.3 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 10MHz
Operating Temperature:75MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206 (3216 Metric),"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.071"" (1.80mm)"