LQH31CN4R7M03L
5S-LQH31CN4R7M03L
LQH31CN4R7M03L
FIXED IND 4.7UH 340MA 650 MOHM
Product Description
Series:LQH31
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):340mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:845 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:31MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206,"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.079"" (2.00mm)"