LQH31CN2R2M03L
5S-LQH31CN2R2M03L
LQH31CN2R2M03L
FIXED IND 2.2UH 430MA 410 MOHM
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):430mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:533 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:50MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1206 (3216 Metric),1206,"0.126"" L x 0.063"" W (3.20mm x 1.60mm)","0.079"" (2.00mm)"