LQH2MPZ3R3MGRL
5S-LQH2MPZ3R3MGRL
LQH2MPZ3R3MGRL
FIXED IND 3.3UH 640MA 564 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):640mA
Q @ Freq:1.02A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:564 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:45MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,0806 (2016 Metric),0806 (2016 Metric),"0.079"" L x 0.063"" W (2.00mm x 1.60mm)","0.037"" (0.95mm)"