LQH2MPZ330MGRL
5S-LQH2MPZ330MGRL
LQH2MPZ330MGRL
FIXED IND 33UH 200MA 5.16 OHM
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):200mA
Q @ Freq:310mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:5.16 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,0806 (2016 Metric),0806 (2016 Metric),"0.079"" L x 0.063"" W (2.00mm x 1.60mm)","0.037"" (0.95mm)"