LQH2MPZ220MGRL
5S-LQH2MPZ220MGRL
LQH2MPZ220MGRL
FIXED IND 22UH 290MA 2.52 OHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):290mA
Q @ Freq:410mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.52 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,0806 (2016 Metric),0806 (2016 Metric),"0.079"" L x 0.063"" W (2.00mm x 1.60mm)","0.037"" (0.95mm)"