LQH2MPN470MGRL
5S-LQH2MPN470MGRL
LQH2MPN470MGRL
FIXED IND 47UH 180MA 6.36 OHM
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):180mA
Q @ Freq:270mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:6.36 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:10MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,0806 (2016 Metric),0806 (2016 Metric),"0.079"" L x 0.063"" W (2.00mm x 1.60mm)","0.037"" (0.95mm)"