LQH2MCN3R3M52L
5S-LQH2MCN3R3M52L
LQH2MCN3R3M52L
FIXED IND 3.3UH 360MA 740 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):360mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:962 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:110MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,0806 (2016 Metric),0806 (2016 Metric),"0.079"" L x 0.063"" W (2.00mm x 1.60mm)","0.037"" (0.95mm)"