LQH2HPZ220MGRL
5S-LQH2HPZ220MGRL
LQH2HPZ220MGRL
FIXED IND 22UH 430MA 1.632 OHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):430mA
Q @ Freq:460mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.632 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.039"" (1.00mm)"