LQH2HPZ1R0MGRL
5S-LQH2HPZ1R0MGRL
LQH2HPZ1R0MGRL
FIXED IND 1UH 2.1A 81.6 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.1A
Q @ Freq:2.13A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:81.6 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 105??C,1MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.039"" (1.00mm)"