LQH2HPN4R7MG0L
5S-LQH2HPN4R7MG0L
LQH2HPN4R7MG0L
FIXED IND 4.7UH 700MA 432 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:432 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:60MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.039"" (1.00mm)"