LQH2HPN220MG0L
5S-LQH2HPN220MG0L
LQH2HPN220MG0L
FIXED IND 22UH 340MA 1.92 OHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):340mA
Q @ Freq:490mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.92 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:10MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,1MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.039"" (1.00mm)"