LQG15WH6N2C02D
5S-LQG15WH6N2C02D
LQG15WH6N2C02D
FIXED IND 6.2NH 700MA 130 MOHM
Type:Air
Inductance:6.2nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:130 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:4GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.024"" W (1.00mm x 0.60mm)","0.020"" (0.51mm)"