LQG15HZR22H02D
5S-LQG15HZR22H02D
LQG15HZR22H02D
FIXED IND 220NH 120MA 3.77 OHM
Type:Air
Inductance:220nH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):120mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.77 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:450MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"