LQG15HS5N1S02D
5S-LQG15HS5N1S02D
LQG15HS5N1S02D
FIXED IND 5.1NH 650MA 200 MOHM
Function:Multilayer
Type:-
Inductance:5.1nH
Tolerance:?à0.3nH
DC Resistance (DCR):650mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:200 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:8 @ 100MHz
Operating Temperature:5.3GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"