LQG15HN4N3S02D
5S-LQG15HN4N3S02D
LQG15HN4N3S02D
FIXED IND 4.3NH 700MA 210 MOHM
Function:Multilayer
Type:-
Inductance:4.3nH
Tolerance:?à0.3nH
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:210 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:8 @ 100MHz
Operating Temperature:6GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"