LQG15HN12NH02D
5S-LQG15HN12NH02D
LQG15HN12NH02D
FIXED IND 12NH 400MA 400 MOHM
Type:Air
Inductance:12nH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):400mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:400 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:2.8GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"