LQG15HH8N2J02D
5S-LQG15HH8N2J02D
LQG15HH8N2J02D
FIXED IND 8.2NH 300MA 240 MOHM
Function:Multilayer
Type:Air
Inductance:8.2nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):550mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:240 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:8 @ 100MHz
Operating Temperature:3.7GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0503 (1308 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"