LQG15HH7N5H02D
5S-LQG15HH7N5H02D
LQG15HH7N5H02D
FIXED IND 7.5NH 550MA 240 MOHM
Type:Air
Inductance:7.5nH
Tolerance:?à3%
DC Resistance (DCR):550mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:240 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:4.2GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"