LQG15HH6N2C02D
5S-LQG15HH6N2C02D
LQG15HH6N2C02D
FIXED IND 6.2NH 600MA 200 MOHM
Type:Air
Inductance:6.2nH
Tolerance:?à0.2nH
DC Resistance (DCR):600mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:200 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:4.5GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"