Fixed InductorsMurata Electronics North America LQG15HH4N3C02D
LQG15HH4N3C02D
5S-LQG15HH4N3C02D
LQG15HH4N3C02D
FIXED IND 4.3NH 750MA 140 MOHM
| Type: | Air |
| Inductance: | 4.3nH |
| Tolerance: | ?à0.2nH |
| DC Resistance (DCR): | 750mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 140 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 6GHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)" |