LL2012-F1N8S
5S-LL2012-F1N8S
LL2012-F1N8S
FIXED IND 1.8NH 300MA 100 MOHM
Product Description
| Series: | LL2012-F |
| Function: | Multilayer |
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 1.8nH |
| Tolerance: | ?à0.3nH |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 100 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 45 @ 800MHz |
| Operating Temperature: | 6GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 100??C,100MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.031"" (0.80mm)" |