LL1005-FH10NK=P3
5S-LL1005-FH10NK=P3
LL1005-FH10NK=P3
FIXED IND 10NH 300MA 460 MOHM
Product Description
| Series: | LL1005-FH |
| Function: | Multilayer |
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 10nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 460 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 12 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 3.75GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 100??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)" |