LK16082R7K-T
5S-LK16082R7K-T
LK16082R7K-T
FIXED IND 2.7UH 30MA 1.15 OHM
Product Description
Series:LK
Function:Multilayer
Type:-
Inductance:2.7|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):30mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.15 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:35 @ 10MHz
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 85??C,10MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)"