Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation LGJ12565TS-330M2R8-H
LGJ12565TS-330M2R8-H
5S-LGJ12565TS-330M2R8-H
LGJ12565TS-330M2R8-H
FIXED IND 33UH 3.4A 40.6 MOHM
Product Description
Series:LGJ
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.4A
Q @ Freq:2.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:40.6 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.492"" W (12.50mm x 12.50mm)","0.256"" (6.50mm)"