Fixed InductorsLaird-Signal Integrity Products LDZ2817220K-10
LDZ2817220K-10
5S-LDZ2817220K-10
LDZ2817220K-10
FIXED IND 22UH 16.4A 3MOHM TH
Product Description
| Series: | LDZ2817 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 26A |
| Q @ Freq: | 16.4A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 3 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,300kHz,-,Through Hole,"Radial, Vertical, 4 Leads",-,"1.063"" L x 0.669"" W (27.00mm x 17.00mm)","0.906"" (23.00mm)" |