LB3218T470K
5S-LB3218T470K
LB3218T470K
FIXED IND 47UH 205MA 920 MOHM
Product Description
Series:LB
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):205mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:920 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:12MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1207 (3218 Metric),1207 (3218 Metric),"0.126"" L x 0.071"" W (3.20mm x 1.80mm)","0.079"" (2.00mm)"