LB3218T220K
5S-LB3218T220K
LB3218T220K
FIXED IND 22UH 255MA 490 MOHM
Product Description
| Series: | LB |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 255mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 490 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 19MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1207 (3218 Metric),1207 (3218 Metric),"0.126"" L x 0.071"" W (3.20mm x 1.80mm)","0.079"" (2.00mm)" |