L1210R4R7MDWIT
5S-L1210R4R7MDWIT
L1210R4R7MDWIT
FIXED IND 4.7UH 1.25A 100 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.25A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:100 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:70MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.106"" (2.70mm)"