L1210R2R2MDWIT
5S-L1210R2R2MDWIT
L1210R2R2MDWIT
FIXED IND 2.2UH 2A 80 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 80 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 190MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.106"" (2.70mm)" |