L1210R2R2MDWIT
5S-L1210R2R2MDWIT
L1210R2R2MDWIT
FIXED IND 2.2UH 2A 80 MOHM SMD
Product Description
Series:L-DWI
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:80 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:190MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.106"" (2.70mm)"