L-15W47NKV4E
5S-L-15W47NKV4E
L-15W47NKV4E
FIXED IND 47NH 500MA 150 MOHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 47nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 500mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 150 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 60 @ 500MHz |
| Operating Temperature: | 1.7GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,25MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.055"" (1.40mm)" |