L-15W2N4SV4E
5S-L-15W2N4SV4E
L-15W2N4SV4E
FIXED IND 2.4NH 800MA SMD
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 2.4nH |
| Tolerance: | ?à0.3nH |
| DC Resistance (DCR): | 800mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 6GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.055"" (1.40mm)" |