L-15FR82KV4E
5S-L-15FR82KV4E
L-15FR82KV4E
FIXED IND 820NH 300MA 1.5 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 820nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.5 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 35 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 215MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,25MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.055"" (1.40mm)" |