L-15F4R7KV4E
5S-L-15F4R7KV4E
L-15F4R7KV4E
FIXED IND 4.7UH 180MA 2.8 OHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 4.7|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 180mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 2.8 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 15 @ 8MHz |
| Operating Temperature: | 50MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 85??C,8MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.079"" L x 0.049"" W (2.00mm x 1.25mm)","0.055"" (1.40mm)" |