L-14W1N6SV4E
5S-L-14W1N6SV4E
L-14W1N6SV4E
FIXED IND 1.6NH 700MA 80 MOHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 1.6nH |
| Tolerance: | ?à0.3nH |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 80 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 14 @ 250MHz |
| Operating Temperature: | 7GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)" |