L-14C3N3KV4T
5S-L-14C3N3KV4T
L-14C3N3KV4T
FIXED IND 3.3NH 300MA 200 MOHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 3.3nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 200 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 8 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 6.5GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 100??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)" |