L-07W6N2KV4T
5S-L-07W6N2KV4T
L-07W6N2KV4T
FIXED IND 6.2NH 760MA 83 MOHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 6.2nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 760mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 83 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 57 @ 900MHz |
| Operating Temperature: | 5.8GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)" |