L-07W3N3CV4T
5S-L-07W3N3CV4T
L-07W3N3CV4T
FIXED IND 3.3NH 840MA 66 MOHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 3.3nH |
| Tolerance: | ?à0.2nH |
| DC Resistance (DCR): | 840mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 66 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 53 @ 900MHz |
| Operating Temperature: | 6GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,900MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)" |