L-07W20NGV4T
5S-L-07W20NGV4T
L-07W20NGV4T
FIXED IND 20NH 420MA 250 MOHM
Product Description
| Series: | - |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 20nH |
| Tolerance: | ?à2% |
| DC Resistance (DCR): | 420mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 250 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 54 @ 900MHz |
| Operating Temperature: | 3GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,900MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)" |