L-07W19NJV4T
5S-L-07W19NJV4T
L-07W19NJV4T
FIXED IND 19NH 480MA 202 MOHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 19nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 480mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 202 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 58 @ 900MHz |
| Operating Temperature: | 3GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)" |