L-07C43NKV4T
5S-L-07C43NKV4T
L-07C43NKV4T
FIXED IND 43NH 150MA 1.3 OHM SMD
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 43nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 150mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.3 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 8 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 1.3GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 100??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.024"" (0.60mm)" |