L-05B2N2SV6T
5S-L-05B2N2SV6T
L-05B2N2SV6T
FIXED IND 2.2NH 300MA 260 MOHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 2.2nH |
| Tolerance: | ?à0.3nH |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 260 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 4 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 9.5GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 100??C,100MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)" |