L-05B22NJV6T
5S-L-05B22NJV6T
L-05B22NJV6T
FIXED IND 22NH 200MA 1.8 OHM SMD
Product Description
| Series: | - |
| Function: | Multilayer |
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 22nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 200mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.8 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 5 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 2.2GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 100??C,100MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)" |