L-03C1N2SV4T
5S-L-03C1N2SV4T
L-03C1N2SV4T
FIXED IND 1.2NH 200MA 220 MOHM
Product Description
| Series: | - |
| Function: | Multilayer |
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 1.2nH |
| Tolerance: | ?à0.3nH |
| DC Resistance (DCR): | 200mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 220 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 2 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 13.5GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 100??C,100MHz,-,Surface Mount,01005 (0402 Metric),01005 (0402 Metric),"0.016"" L x 0.008"" W (0.40mm x 0.20mm)","0.009"" (0.23mm)" |