Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation KLZ1608MHR220WTD25
KLZ1608MHR220WTD25
5S-KLZ1608MHR220WTD25
KLZ1608MHR220WTD25
FIXED IND 22UH 150MA 3.12 OHM
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):150mA
Q @ Freq:55mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.12 Ohm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 150??C,2MHz,Soft Termination,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)"