Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation KLZ1608AHR2R2WTD25
KLZ1608AHR2R2WTD25
5S-KLZ1608AHR2R2WTD25
KLZ1608AHR2R2WTD25
FIXED IND 2.2UH 500MA 325 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):500mA
Q @ Freq:130mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:325 mOhm
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 150??C,10MHz,Soft Termination,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.063"" L x 0.031"" W (1.60mm x 0.80mm)","0.037"" (0.95mm)"