Fixed InductorsTT Electronics/BI Magnetics HM79S-74330LFTR13
HM79S-74330LFTR13
5S-HM79S-74330LFTR13
HM79S-74330LFTR13
FIXED IND 33UH 970MA 180 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à15% |
| DC Resistance (DCR): | 970mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 180 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.307"" L x 0.276"" W (7.80mm x 7.00mm)","0.177"" (4.50mm)" |